AKTUALITY

Aktuální informace v rámci projektu

Podpořte Evropský týden mobility na oslavě 66. let trolejbusů v Teplicích

Zveme Vás na Oslavu 66. let trolejbusů v Teplicích, která je současně zahájením Evropského týdne mobility.

V rámci svého bohatého programu a v návaznosti na letošní téma týdne mobility „multimodalita – kombinuj a jeď “ chce město Teplice představit mimo jiné i svůj ambiciozní plán o 100% bezemisní MHD do roku 2022 a současně upozornit na to, že automobily opravdu nejsou jediným dopravním prostředkem, který Vás dopraví do cíle.

Multimodalita, neboli kombinace různých dopravních prostředků pro dosažení cíle cesty je úzce spjata i Plánem udržitelné mobility města Teplice, protože vysoký podíl individuální automobilové dopravy na dělbě přepravní práce se promítá například do kvality životního prostředí a veřejného prostoru a také i do plynulosti dopravy v době dopravních špiček.

Na této oslavě proto nemůžeme chybět a pokud máte zájem dozvědět se něco málo k minulosti, současnosti a budoucnosti trolejbusů v Teplicích, přečtěte si níže připojené články, nebo se přijďte dozvědět více do areálu dopravního podniku dne 15.9.2018 od 10.00 hodin a zastavte se i u našeho stánku, kde budeme prezentovat projekt PUMM Teplice.

Pozvánka – Oslava 66. let trolejbusů

Pozvánka – Evropský týden mobility

Trápí Vás něco v dopravě? Vyplňte pocitovou mapu!

Zapojte se do tvorby nového Plánu mobility – podělte se s námi o své pocity a zkušenosti prostřednictvím pocitové mapy Teplic, která se zabývá dopravou a jejími nedostatky.

Stačí, abyste po jednotlivých krocích označili v mapě konkrétní problémová místa a popsali je v komentáři.

Vyplnit mapu

Pokud Vám tlačítko nefunguje, využijte prosím následujícího odkazu:

https://www.pocitovemapy.cz/doprava-teplice-2018/